O nasOfertaCennikReferencjeCertyfikatyPracownicyKontakt
Powrót
Wzory druków
Aktualności
Przydatne linki
Promocje
Kalendarium
 
      godzina:
Ważne dni w miesiącu:
Kursy walut
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-01-23
USD 3,7747 +0,05%
EUR 4,2867 +0,01%
CHF 3,7817 -0,06%
GBP 4,9019 +0,62%
Wspierane przez Money.pl
  O nas

Biuro rachunkowe "Fabryka" istnieje na rynku od 2000 roku. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych osób, które chcą bezpiecznie prowadzić działalność gospodarczą.

Jesteśmy zespołem specjalistów, który rozwiązuje trudne problemy biznesowe i nie boi się nowych wyzwań. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej małych, jednoosobowych firm, jak również spółek prawa handlowego. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, w zależności od profilu działalności danej firmy.

Naszym celem jest odciążenie naszych Klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami w Urzędzie Skarbowym i ZUS. Bierzemy ciężar "papierkowej roboty" i doradztwa w sprawach podatkowych. Biuro bierze pełną odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie dokumentacji rachunkowej, rozliczeń budżetowych, jednak tylko w oparciu o dokumenty otrzymane w formie papierowej, ograniczone terminowością zawartą w umowie.

Posiadamy uprawnienia niezbędne do prowadzenia działalności biura, tj. Certyfikaty Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza jest gwarancją Państwa spokoju i bezpieczeństwa - z tego powodu szkolimy się cały czas i na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo-płacowych.

Dokumenty księgowe mogą być odbierane przez naszego pracownika w siedzibie klienta.

Działalność biura jest objęta obowiązkowym ubezpieczeniem OC.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

     © Fabryka Sp. z o.o. 2011 licznik odwiedzin: 9119