O nasOfertaCennikReferencjeCertyfikatyPracownicyKontakt
Powrót
Wzory druków
Aktualności
Przydatne linki
Promocje
Kalendarium
 
      godzina:
Ważne dni w miesiącu:
Kursy walut
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-11-16
USD 3,7876 -0,52%
EUR 4,2950 -0,05%
CHF 3,7608 -0,54%
GBP 4,8468 -0,45%
Wspierane przez Money.pl
  Pracownicy
IMIĘ I NAZWISKO: STANOWISKO: TELEFON: MAIL:
Marzena Krawczyk główna księgowa 32 387 16 71 wew. 12 m.krawczyk@fabrykabiuro.pl
Katarzyna Kopczyk główna księgowa 32 387 16 71 wew. 14 k.kopczyk@fabrykabiuro.pl
Sabina Cyl Księgowa 32 387 16 71 wew. 12 sabina.cyl@fabrykabiuro.pl
Sandra Partyka księgowa 32 387 16 71 wew. 15 s.partyka@fabrykabiuro.pl
Katarzyna Gruszecka księgowa 32 387 16 71 wew. 11 k.gruszecka@fabrykabiuro.pl
Joanna Ogierman księgowa 32 387 16 71 wew. 16 j.ogierman@fabrykabiuro.pl
Anna Rutkowska kadrowa 32 387 16 71 wew. 18 a.rutkowska@fabrykabiuro.pl
Marta Staniszewska księgowa 32 387 16 71 wew. 17 m.staniszewska@fabrykabiuro.pl
Anna Śledzik księgowa 530 080 912 anna.sledzik@fabrykabiuro.pl
Magdalena Ramus główna księgowa 32 387 16 71 wew. 19 m.ramus@fabrykabiuro.pl
Katarzyna Grzelak sekretarka 32 387 16 71 wew. 10 fabryka@fabrykabiuro.pl
     © Fabryka Sp. z o.o. 2011 licznik odwiedzin: 1983